Takkula Tallikilpailu Cup I-osakilpailu 28.3.2016 Kouluratsastus

TAKKULA TALLIKILPAILU CUP I- OSAKILPAILU KOULURATSASTUS
28.3.2016


Luokka I Ko III D:3 2013 D- cup –samalla Shetlanninponi Cup
1.Hilla Lundahl - Otto-Ville Ku-Kopse 115.0 60,526 %
2. Emma Pihlajamäki - Morefield Jazz Vekara 111,0 58,421
3. Pinja Purojärvi RuR 97,0 51,053
4.Meri Tiihonen - Grandessa H LR 95,0 50,0
5. Veera Vesaniemi – Cockroach Vekara Hyl
Luokka II Ko III C:2 2000 C-Cup -samalla Suomenpienhevos Cup
1.Lotta Kivistö - Marshland Shandy LR 141,5 64.318
2. Ella Vainio - Merimaan Ruu Upu 134,5 61,136
3. Rea Koskinen - Vahton Vänrikki LR 131,5 59,773
4. Elli Salomäki - Starpower Cuty HoR 130,5 59,318
5. Veera Mäkelä – Amir LR 130,0 59,091
6. Aino Manninen - Likan Vipellys LR 129,0 58,636
7. Julia Jaakkola – Torgel LR 128,0 58,182
8. Iina Nisula - Pretty Arlette HoR 127,0 57,727
9. Emmi Keskitalo - Hickory Wood LR 124,0 56,136
10. Katri Malin – Nemo LR 123,5 56,136
10 Elina Lundahl - Golden Pearl Ku-Kopse 123,5 56,136
12. Anni Lappalainen – Akra LR 122,0 55,455
13. Milla Kuitunen - Couleur Rubinchen LR 120,0 54,545
14 Sofia Lindroos - Triple Action LR 118,5 53,864
15 Milla Männikkö - Grandessa H LR 106,5 49,773
15. Linda Merimaa – Miranda LR 49,773
17 Krista Suominen - Villin Viritys Upu 107,0 48,636

 

Luokka III Ko KN-Special 2009 B Cup
1 Anna Muikku – Whirlwind LR 157,0 62,800
2 Sari Siira - Sweet D Salamander Sally HoR 156,0 62,400
3. Eveliina Kurkela – Grandecillo Kärk.Urh.rats 153,0 61,200
4. Inkeri Kaukoranta – Ilusion LR 152,5 61,0
5 Julia Jaakkola – Torgel LR 148,5 59,400
6 Lotta Kivistö - Marshland Shandy LR 147,5 59,0
7. Sanna Juntunen - San Royal Donell Ko-Pra 145,5 58,2
7. Hanne Helenius - Solid Chaos LR 145,5 58,2
9 Lilli Heikinheimo – Careiro HoR 144,0 57,60
10 Veera Mäkelä – Amir LR 143,0 57,2
11 Saara Flekander – Vermiselli LR 142,0 56,8
12 Anni Lappalainen – Akra LR 141,5 56,6
13 Mari Laurila – Hupinaihe Kärk.Urh.rats 139,5 55,8
14 Emmi Hakala - Deja Vu HoR 139 55,60
15 Saara Flekander – Olimpia LR 137,5 55,0
16 Sofia Lindroos - Triple Action LR 137,0 54,8
17- Katri Malin – Stacandra LR 130,0 52,0
18. Katariina Konttinen - Campari DJ Ho-Pra hyl

Luokka IV Ko III A:10 2011 A-Cup

1 Mervi Majoinen – Velurs Enj.rats 162,5 65,0
2 Sini Kovasiipi – Werbellin LR 151,5 60,6
3 Lia Merimaa - Kaunisrannan Anastasia Upu 147,5 59,0
4. Anna Muikku – Whirlwind LR 146,0 58,4
5. Heli-Maija Vehkalahti - Firecape Regal Nika Team144,5 57,8
6. Emmiina Kilpinen - Ilosg Calon Orra 140,5 56,2

Luokka V Vaativa B:2 2009 Super A-Cup
1 Mervi Majoinen – Velurs Enj.rats 180,5 54,406
2 Heli-Maija Vehkalahti - Firecape Regal Nika Team Kesk.

Lisää kilpailusta

https://www.facebook.com/Takkulan-talli-ja-ratsastuskoulu-577863802224502/

 

MS Word -tiedosto2016 kevät Takkula Tallikilpailu Cup Pistetilanne I.docx (13 kB)
Kevät 2016 Takkula Tallikilpailu Cup