Takkula Tallikilpailu Cup III-osakilpailu

TULOKSET 1.11.2015
TAKKULA TALLIKILPAILU CUP,

 

Luokka I Ko III D:3 2013 D-Cup


Katja Sipola- Aamun Samurai Okra 113,5 pist. 59,73 %
Krista Suominen - Villin Viritys Upu 108,5 57,10
Salla Onninen Usvapellon Taika Rusi riders 107,5 56, 57
Emmi Keskitalo-Huzar LR 106,5 56,05
Emma Pihlajamäki- Morefield Jazz Verkara105,0 55,26
Aino Kujala-Sealand Simonette. Upu 102,5 53,94
Tea Tainio - Topin Lento Rusi 98,0 51,57
Johanna Marvaila-Indico Brave Vekara ry 98,0 51,57

 

Luokka II Ko III C:2 2000 C-Cup

Sirkku Riitala - Rainha Da Bateria KmR 129,5 58,86
Annikki Kaukoranta/ Koivurinteen Jewelry/ LR 129 58,63
Liisa AlfthanElskverdig Foss RuR 128,5 58,40
Veera Mäkelä-Väle LR 127,0 57,72
Tea Tainio - Topin Lento Rus 123,5 56,12
Emmi Keskitalo-Huzar LR 122,0 55,45
Lotta Kivistö LR - Marshland Shandy LR 122 55,455
Julia Jaakkola- Torgel. LR 121,5 55,22
Pinja Ryynänen- Kaunisrannan Legolas NauRa 119 54,09
Henni Timonen-Riku Orimatilan Ratsastajat 118,0 53,63
Lilli Aaltola- Rubina Queen Vekara 117,5 53,40
Aino Manninen- Maranello LR 114,5 52,04
Heli Ahonen- Orhidee II LR 111,5 50,68
Hanna Viander-Kyrö Kraftkaiser Vekara 99,0 45,0
Lilja Merimaa- Almnäs Raspberry UpU 96,0 43,63
Anne Fränti-Amr Sunrise LR hyl.

Luokka III Ko III III B:0 2009 B-Cup samalla HoRin junioreiden Seuran Mestaruus

Anniina Poikela -Kotalan Glimrende Rosa E.S. Riding Club 156 62,4
Inkeri Kaukoranta/ Ilusion/ LR 155,5 62,20
Elli Salomäki- Starpower Cuty HoR 148 59,20
Soila Weeraratne - Kaunisrannan Anastasia Upu 146,5 58,6
Anni Käkönen – Aamun Samurai Okra 146,5 58,6
Essi Lumme- Olivia HoR 144,5 57,8
Laura Leppänen- Sealand Pearl UpU 144 57,8
Jenni Vuorinen-Rosy Pearl LR 144, 57,2
Roosa Kuisma - Sealand Pearl - Uudenkylän PoniUrheilijat ry 143 57,2
Liisa Alfthan-Elskverdig Foss Rusi Riders ry (RuR) 135, 54,0
Veera Mäkelä- Väle LR 132,5 53,0
Tarja Kovasiipi-Werbellin LR118 47,2

 

Luokka IV Ko III A:0 2009 A- Cup samalla HoRin senioreiden Seuran Mestaruus

Soile Brander - Bamse J Vekara 149 59,6
Sini Kovasiipi-Werbellin LR 148,5 59,4
Anna Muikku- Whirlwind HoR 147 58,8
Katariina Konttinen-on Campari Dj Ko-pra 140 56,0
Suvi Nurminen-Asterix HoR 132,5 53,0
Mervi Leiviskä- Sico Tinto, BWKR 130,5 52,2

Hollolan Ratsastajat ry.n
Seuramestaruus 2015

Juniorit

Kultaa: Elli Salomäki-Starpower Cuty
Hopeaa: Essi Lumme- Olivia

Seniorit

Kultaa: Anna Muikku-Whirlwind
Hopeaa: Suvi Nurminen-Asterix

 

Kuvia lisää