Takkula Tallikilpailu Cup IV osakilpailu Esteratsastus 3.11.2013

Tallikilpailu Cup- loppukilpailu esteratsastus  3.11.2013

TULOSET

Luokka I 50/60 cm arv.367.1

Anne Fränti- Orchidee II           0-0-29,47
Suvi Nurminen Asterix               0-0-31,23
Elina Säynäjärvi-Fernanda        0-0-32,69
Tiia Töyrylä –Maistro                0-0-32,94
Venla Vehkakoski-Akra             0-0-34,50
Fanny Rask-Likan Vipellys         0-0-39,70
Ella Vainio- Kaunisrannna Anastasia 0-2-52,50
Siiri Simonen-Jimi Henrix 0-4-32,87
Hyl: Sofia Lindroos-Pretty Boy; Kia Lahenius- Shamrock Silent Squadron;
 Linda Merimaa-Lola ja Henna Mujunen-Madonna

Luokka II 70/80 cm arv. 367.1

Marika Jussila-Kiikun Petteri    0-0-27,98
Lia Merimaa-Kaunisrannan Anastasia  0-0-28,65
Nanna Helenius-Luca II             0-0-28,72
Anne Fränti-Orchidee II            0-0-29,44
Vilma Heino-Corvina                 0-0-45,15
Tanja Jakorinne – Maranemo  0-04-34,82
Iiris Mielonen-Sealand Pearl 4-59,90
Anne Fränti- Foriola Fortunate 4-62,01
Soila Weeraratne- Shamrock Silent Squadron 4-77,44

Hyl. Hilda Koivisto- Carneval; Sofia Lindroos-Pretty Boy;
Saara Liipola-Winnie The Pooh; Saara Hämäläinen –Abany N

Luokka III 90 cm arv. 367.1

Miia Haara- Suontaka Lazurita                           0-0-27,10
Tipi Jäntti-Geta J                                                    0-0-28,48
Emmi Hakala- Leonie III                                       0-0-29,08
Hanne Helenius-Ontario                                      0-0-29,95
Julia Nurminen-Lalotta                                        0-0-30,90
Karoliina Forström- Kamilla                                0-0-43,58
Vilma Heino-Corvina                                            0-0-41,36
Tanja Jakorinne-Maranemo                                0-4-33,58
Anne Fränti-Foriola Fortunate 0-8-26,57
Elli Untola-Banks Cadeau                                    4-56,06
Lasse Jäntti – Henry J                                           4-60,29
Tuuli Verkimäe- Winhatten Boy                         4-61,87
Hyl. Saara Liipola- Winnie The Pooh ; Saara Hämäläinen-Abany N

Luokka IV 100 cm arv. 367.1

Nanna Helenius-Ontario           0-0-24,19
Karoliina Forström-Kamilla      0-0-32,46
Julia Nurminen-Lalotta             0-0-32,63
Sini Kovasiipi-Werbellin            0-0-33,34
Anni Pietikäinen Starpower Cuty 0-4-28,99
Annina Haili-Averons                 0-4-32,13
Pauliina Lehtinen- La Carmenere 0-4-38,65
Miia Haara-Suontaka Lazurita    4-46,91
Emmi Hakala-Leonie III             4-66,51
Emmi Hartikka-Towalda           4-67,55
Kirsi-Maria Juden-Dream of Me  4-68,21
Kesk. Minna Tarvainen- Shakira IV
hyvl. Ida-Kaisa Suontama-Dream of Me

Luokka V 110 cm arv 367.1

Marika Willman- Casar Z 0-0-30,81
Sini Kovasiipi- Werbellin 0-0-32,13
Annina Haili-Averons -0-0-36,31
Marika Willman – Doppsko Coda 0-04 -31,24
Emmi Hartikka-Towalda 0-4-33,68
Kirsi-Maria Juden- Dream Of Me 8- 58,66
Hyl. Minna Tarvainen-Shakira IV