Takkula Tallikilpailu Cup I-osakilpailu Kouluratsastus 21.9.2013

Takkulan  Tallikilpailu Cup I-osakilpailu

Kouluratsastus- tulokset

Luokka I C-merkin kouluohjelma

1.Milla Kuitunen- Couleur Rubinchen                122                     67,7%
2. Ulrika Piirainen- Luca II                                    115                     63,8
3. Hanna Makkonen- Rainbow Captaine Nemo 111                 61,6
4. Janina Maukonen-Magical Light                   108                     60,0
5. Heli-Maija Vehkalahti- Firecape Regal         103,5                 57,5
5. Saara Malin -Nemo                                          103,5                 57,5
7.Neea Lahti-Abany N                                          103                     57,2
8.Anna Ikäheimonen-Fernanda                          102,5                 56,9
9. Emmi Keskitalo- Fernanda                              100,5                 55,8
10. Suvi Nurminen- Asterix                                    99                      55
11.Ida Tuomi-Chering                                            96,5                  53,6
12. Saara Hämäläinen-Huzar                              93,5                  51,9
13. Grista Rouhiainen- Black Angel                     91                      50,5
14. Maria Kunnas –Fiorella II                                89                      49,4

Luokka II  Ko III C:2

1.Nanna Helenius Luca II                                     144,5                 65,6
2. Marika Jussila-Kiikun Petteri                           138,5                 62,9
3. Veera Saari- Jitske van de Gonda                  134,5                 61,1
4. Milla Kuitunen- Couleur Rubinchen               133,5                 60,6
5. Mia Tuomi- Chering                                           129,5                 58,8
6. Katja Iivonen-Jaimelia                                       129                     58,6
7. Katri Malin-Nemo                                               126,5                 57,5
8. Sara Keskitalo-Lennon Köpi                            124,5                 56,5
9. Jonna Ikonen- Bermuda                                  121                     55,0
10. Hanna Makkonen- Rainbow Captaine Nemo 120               54,5
11. Jonna Ikonen-Best Nike                                117                     53,1

Luokka III Ko IIIB:0

1.Petra Sorjonen- Antrea                                     158                     63,2
2.Kateriina Vanhanen- Averons                          156,5                 62,6
3. Enni Ahl- Grandecillo                                        152                     60,8
4. Elina Rantala-Castellon Verneri                     149,5                 59,8
5. Hanna Helenius-Ontario                                  146                     58,6
6.Vilma Heino- Corvina                                        141,5                 56,6
7.Sini Kovasiipi-Werbellin                                    140,5                 56,2
8. Jenni Vuorinen-Marshland Shandy               139,5                 55,8
9. Vilma Kivikoski- Nebukanatt                           137                     54,8
10. Anni Pietiäinen-Starpower Cuty                  135                     54,0
11. Petra Sorjonen-Kate II                                   133,5                 53,4

 

Luokka IV Ko III A:1

1.Kateriina Vanhanen- Averons                         158,5                 60,9
2.Merja Koivisto- Ferdonnay                                153                     58,8
3. Vaula Halonen- Stuntman                               151,5                 58,2
4. Katariina Konttinen-Caribas                           149                     57,3
5. Jenni Vuorinen-Marshland Shandy               143                     55,0
6. Tarja Kovasiipi –Werbellin                               119